Vragen over onze trainingen?
Bel ons gerust:
013 - 463 47 90
Omschrijving
Tijdens de training Herhaling EHBO trainen we opnieuw de levensreddende handelingen en EHBO-vaardigheden uit de training Basis EHBO. Daarbij gaan we nog wat dieper in op de eerder behandelde stof.
Voor wie
De training Herhaling EHBO is bedoeld voor mensen die verdieping zoeken op het handelen tijdens calamiteiten en de geldigheid van hun EHBO-diploma willen verlengen.
Inhoud
Je herhaalt en oefent de hoofdpunten van training Basis EHBO. We beoordelen je praktijkverrichtingen. De hoofdpunten gaan onder meer in op wanneer en hoe je levensreddende handelingen moet toepassen, zoals o.a.
Ook besteden we uitgebreid aandacht aan het herkennen en behandelen van uitwendige wonden, het aanleggen van verbanden en het behandelen van diverse letsels, zoals kneuzingen, botbreuken, brandwonden, insectenbeten, etc. Het gaat hierbij om het verlenen van de juiste eerste hulp in afwachting van de professionele hulpverlening.
Mede dankzij de leuke manier van uitleggen heb ik dingen kunnen onthouden!
Datum | Tijdstip | Locatie | |||
Wo 15-03-23 | 9:00 - 13:00 | First Care | Inschrijven | ||
Do 05-10-23 | 9:00 - 13:00 | First Care | Inschrijven | ||
Wo 08-11-23 | 9:00 - 13:00 | First Care | Inschrijven | ||
Di 21-11-23 | 9:00 - 13:00 | First Care | Inschrijven |
Nee, je dient per jaar één dagdeel EHBO te volgen en één dagdeel BHV levensreddende handelingen. In totaal kom je hiermee op 8 uur herhaling hetgeen nodig is om je EHBO diploma up-to-date te houden.
Na een positieve beoordeling wordt de geldigheid van je EHBO-diploma met twee jaar verlengd.
De kosten van de training Herhaling EHBO bedragen € 75 excl. BTW. De kosten van het diploma bedragen € 35 per twee jaar.
Jazeker, neem voor meer informatie en de prijzen gerust even contract met ons op!
Trainingen op onze locatie zijn altijd inclusief koffie, thee en wat lekkers. Bij incompany trainingen gaan wij ervan uit dat de opdrachtgever hiervoor zorgt.
Bij jou op locatie of samen met collega-ondernemers? Het is allemaal mogelijk.
Bel of mail Sander
013 - 463 47 90 sander.scholten@firstcare.nl